Recenze: Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro

Perex: Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro mají atraktivní čtvercový vzhled a disponují plně dotykovým displejem bez černých okrajů. Jedná se o unixex model, který tedy snadno aspiruje na ideální dárek vskutku pro každého člověka. Základní dostupnost je ve 3 variantách – černé, zlaté a stříbrné. Ale s bohatou nabídkou řemínků si můžete vytvořit vlastní barevnou kombinaci šitou vám na míru.

- - -

Squarz 9 Pro hned na první pohled zaujmou svěžím minimalistickým designem, který působí elegantně a moderně. Čtvercový displej o velikosti palce 1,72 je velmi dobře čitelný na slunci a má dobrý pozorovací úhel. To v praxi oceníte při Bluetooth volání, které je charakteristickým elementem Squarz 9 Pro.

Hodinky jsou lehké a příjemné na dotek, a to i díky prémiovému kovovému zpracování. Intuitivní a rychlé ovládání dále zpříjemňuje i otočné kolečko na boku. Squarz 9 Pro stejně jako další hodinky z limitované řady ARMODD jsou kompletně v českém jazyce a plně funkční se všemi telefony Android a iPhone.

Instalace aplikace a párování

Po rozbalení elegantní černé dárkové krabičky začíná krok spárování chytrých hodinek s vaším mobilním telefonem. Vše zařídíte snadno a rychle díky doporučené aplikace Da Fit. Tu si QR kódem z českého návodu jednoduše stáhnete.

Potom už jen stačí povolit přístup aplikace k funkcím telefonu a zapnout Bluetooth. Následně v rámci aplikace Da Fit kliknete na ikonu hodinek a na „Přidat zařízení“.

Videonávod pro Android

 

Videonávod pro OiS:

 

Co chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro umí?

Bluetooth volání a funkce dálkového ovládání hudby

Jde o pozoruhodnou konkurenční výhodu, protože u jiných hodinek v obdobné cenové hladině takové funkce jistě nenajdete. Přijmout rychle hovor za pomocí hodinek je nadmíru důmyslné a praktické. Stejně tak plynule a jednoduše se pohybovat v rámci vašeho oblíbeného hudebního playlistu za pomocí jen pár kliknutí.  

Zdravotní styl máte takřka doslova pod palcem

Měří spánek, měří kvalitu vašeho tepu. Kolik toho ujdete, uběhnete, ujedete na kole, kolik toho spálíte a plno dalších zajímavých funkcí pro zdravotní styl a pohyb. Čím víc toho o sobě budete vědět, tím lepší a koncentrovanější vhled o sobě získáváte. A to je cenné pro váš osobní rozvoj. 

Rozmanitý výběr ciferníků

V samotné mobilní aplikaci k chytrým hodinkám jich naleznete na 100 a více, což je počáteční slušný zásoba. Aplikace i hodinky vám také nabízí velmi oblíbenou možnost vytvořit si ciferník vlastní. Tím získáváte vskutku originální vzhled, který nikdo jiný na světě jistě nemá.

Nastavení notifikací dle vašich preferencí

Díky aplikaci Da Fit si můžete nastavit míru upozornění tak akorát, jak přesně právě potřebujete. Příchozí hovory, SMS zprávy a další zprávy z aplikací jako jsou Facebook apod., můžete mít absolutně pod kontrolou. Vše je ve vašich rukách. 

Působivý efekt otočného kolečka 

Otočné kolečko je designové čisté a podtrhuje luxusní vzhled modelu Squarz 9 Pro. Umožňuje rychlý přechod do menu chytrých hodinek anebo změnu ciferníku. Prakticky velmi šikovná komponenta, která nijak neruší. 

Komplexnost a výběr funkcí

Squarz 9 Pro mají silný arzenál prakticky zaměřených funkcí. Mezi ně patří např. dálková spoušť fotoaparátu, funkce najdi telefon, kalkulačka nebo budík apod. A svébytnými specifickými aspekty jsou i přednastavené sportovní režimy jako je např. chůze, běh, cyklistika, švihadlo apod.

Co vás ještě může zajímat?

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz