ZADEJ KÓD EXTRA15 V KOŠÍKU PRO EXTRA 15% SLEVU. JEN DO 30.6.

Doprava a platba

Vaši objednávku vám doručíme prostřednictvím České pošty, GLS, DPD nebo Zásilkovny. Je jen na vás, zda si balíček necháte přivézt domů, do práce nebo se pro něj stavíte na výdejním místě. Když vaše objednávka přesáhne hodnotu 3 000 Kč, dopravu máte zdarma a veškeré náklady na dodání k vám jdou na náš účet.

Jste z Liberce a okolí? Objednané zboží si můžete po odeslání objednávky vyzvednout také na adrese naší provozovny (vždy až poté co vám zašleme e-mail, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí).

 

Způsoby dopravy

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí zásilku na vámi zvolenou adresu. V případě nezastihnutí bude zásilka uložena na nejbližší poště, kde bude po dobu 7 dní připravena k vyzvednutí. O průběhu doručování budete informováni přes SMS a email.

Doručení:
1-2 pracovní dny

99 Kč

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí zásilku na vámi zvolenou poštu, kde bude po dobu 7 dní připravena k vyzvednutí. O průběhu doručování budete informováni přes SMS a email.

Doručení:
1-2 pracovní dny

89 Kč

Česká pošta - Balík Do Balíkovny

Česká pošta doručí zásilku na vámi zvolené výdejní místo Balíkovny, kde bude po dobu 7 dní připravena k vyzvednutí. O průběhu doručování budete informováni přes SMS a email.

Doručení:
1-2 pracovní dny

79 Kč

Kurýrní služba GLS

Kurýrní společnost GLS vám doručí zásilku na vybranou adresu. O průběhu doručování budete informováni přes SMS a e-mail.

Doručení:
1-2 pracovní dny

99 Kč

Zásilkovna

Zásilka bude doručena na vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny, kde bude po dobu 7 dní připravena k vyzvednutí. O průběhu doručování budete informováni přes SMS a email.

Doručení:
1-2 pracovní dny

69 Kč

Kurýrní služba DPD

Společnost DPD (kurýr) doručí zásilku na vámi zvolenou adresu. O průběhu doručování budete informováni přes SMS a email.

Doručení:
1-2 pracovní dny

99 Kč

Česká pošta - Expresní doručení

Česká pošta doručí zásilku na vámi zvolenou adresu. Při objednání do 12:00 pošta garantuje doručení následující pracovní den včetně soboty.

Doručení:
do 24 hodin
(při objednání do 12:00)

199 Kč

Osobní vyzvednutí na naší provozovně

Osobní odběr objednaného zboží na naší provozovně v Liberci je možný pouze na základě předchozí e-mailové dohody. Adresa je Smartomat s.r.o., 1. máje 97/25, 460 07 Liberec. Na pobočce nelze platit kartou.

Připravení objednávky
dle dohody

zdarma

Možnosti platby

Dobírkou

Objednané zboží nám můžete uhradit dobírkou, na pobočce České pošty nebo výdejních místech Zásilkovny, či při doručení kurýrní službou. Dobírku je možné uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

Zaplatíte
při převzetí zásilky

30 Kč

Bankovním převodem

Objednávku zaplatíte na náš bankovní účet klasickým převodem. Zásilku odešleme ihned po přijetí platby. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Číslo účtu: 2801022073/2010.

Průběh transakce:
1-2 pracovní dny

zdarma

Platební kartou online

Objednávku zaplatíte platební kartou online přes bránu GoPay. Nejrychlejší, nejjednodušší a nejbezpečnější způsob platby.

Okamžitá platba
v reálném čase

zdarma

Hotově

Při vyzvednutí objednaného zboží na naší pobočce 1. máje 97/25, 460 07 Liberec, můžete provést úhradu objednávky na místě a to v hotovosti.

Zaplatíte při
převzetí zásilky

zdarma

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz