Recenze: Chytré dámské hodinky ARMODD Candywatch Crystal 2

Perex: Chytré dámské hodinky ARMODD Candywatch Crystal 2 nabízí moderní hladký design a chytré funkce, které potěší nejednu ženu. Nejsou to však jen pouhé hodinky, ale současně i elegantní a módní šperk, který mohou zástupkyně něžného pohlaví hrdě vystavovat na svém zápěstí.

Chytré hodinky ARMODD Candywatch Crystal 2 jsou dokonalým designovým počinem, který ve značné míře umocňuje jejich prémiové kovové zpracování. Disponují kovovým řemínkem s magnetickým zapínáním, díky kterému se pohodlně navlékají a snadno se přizpůsobí zapěstí vaší ruky. V případě zájmu je však možné kovový řemínek vyměnit za o něco ležérnější kožený.

Jejich plně dotykový a kulatý displej je chráněn odolným sférickým sklem Gorilla Glass a díky certifikaci IP67 si hravě poradí i s vodou a prachem. 

Instalace aplikace a párování

Chcete-li naplno využít potenciál těchto chytrých hodinek, vaším prvním krokem bude instalace mobilní aplikace WearHealth, která se s hodinkami synchronizuje a nabídne vám veškeré statistiky a informace na větším displeji. Hodinky jsou plně kompatibilní s Androidem a iOS (Android 5.1 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší).

Videonávod na Android:

Videonávod na iOS:

A jak aplikaci získat?

Jednou možností je načíst QR kód z českého návodu, který spolu s hodinkami obdržíte, případně aplikaci přímo vyhledat v obchodech Google Play či App Store.

Jakmile aplikaci nainstalujete, požádá vás o povolení přístupu k funkcím telefonu – za účelem jejího správného fungování doporučujeme povolit všechny. Ke spárování s hodinkami je potřeba v telefonu ještě zapnout rozhraní Bluetooth a v menu aplikace WearHealth pak vybrat položku „Můj“, klepnout na „(+) Připojte přístroj“ a počkat, než bude dokončeno vyhledávání dostupných přístrojů. Klepnutím na příslušné zařízení pak hodinky s telefonem jednoduše spárujete. Automaticky se na nich synchronizuje správné datum a čas.

Co chytré hodinky ARMODD Candywatch Crystal 2 umí?

Nezmeškejte žádný hovor ani zprávu

Hodinky umí upozornit na příchozí hovory, SMS, e-maily i zprávy z aplikací, jako jsou WhatsApp, Messenger aj. To, jaké notifikace budete chtít dostávat, si jednoduše nastavíte v aplikaci WearHealth.

Mějte detailní přehled o své denní aktivitě

Chytré dámské hodinky ARMODD Candywatch Crystal 2 umí perfektně zaznamenávat vaši denní aktivitu – ušlé kroky a vzdálenost, spálené kalorie, tempo a také kvalitu spánku. V souvislosti se spánkem stojí za zmínku také funkce budíku, který vás příjemně probudí prostřednictvím jemných vibrací.

Vzhůru za zdravým životním stylem

S chytrými hodinkami můžete ušlé kroky, vzdálenost či délku spánku nejen měřit, ale také si stanovit dílčí cíle v podobě denního počtu kroků, požadované délky spánku aj. V aplikaci pak najdete přehledné denní, týdenní a měsíční statistiky, které vás budou neustále motivovat k ještě lepším výkonům.

Nastavení hodinek navíc lze přizpůsobit konkrétní aktivitě, kterou provozujete. Kromě základní chůze a běhu máte na výběr i z dalších sportovních režimů, jako jsou cyklistika, badminton, spinning, jóga, švihadlo či sedy-lehy.

Za účelem sledování vývoje vaší fyzické kondice jsou hodinky vybaveny senzorem, který dokáže změřit orientační krevní tlak i tepovou frekvenci. Její měření lze navíc nastavit na pravidelné intervaly.

Mějte pod kontrolou svůj menstruační cyklus

Chytré hodinky můžete používat také jako menstruační kalendář, ve kterém si snadno nastavíte upozornění na blížící se menstruaci, případně i plodné dny. Nepříjemná překvapení se tak rychle stanou minulostí a vy budete vždy vědět, v jaké fázi periody se zrovna nacházíte.

Vytvořte si vlastní nadčasový ciferník

Kromě 5 přednastavených ciferníků (a 50 ciferníků v rámci mobilní aplikace) si můžete na displej nahrát vlastní libovolnou fotografii. Tu jednoduše nahrajete do aplikace a vše se pak v malé chvilce spáruje s hodinkami.

Zapadlý telefon? Skoncujte s jeho hledáním jednou provždy!

Stává se vám někdy, že někam odložíte svůj mobilní telefon, a ne a ne ho najít? O vše se postarají vaše chytré hodinky! Stačí, budou-li s mobilním zařízením navzájem v Bluetooth dosahu.

Dobrá výdrž baterie

Při plném vytížení všech jejich možností a funkcí vydrží až 3 dny, v pohotovostním režimu je to standardně okolo 15 dnů.

Hledáte-li chytré hodinky s univerzálnějším použitím, které využijete nejen při sportu, ale klidně je vynosíte i na ples či společenskou akci, jsou pro vás ARMODD Candywatch Crystal 2 ideální volbou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení