Armodd Silentwatch stříbrná

Cena: 2 390 Kč Původní cena:

Elegantní chytré hodinky Armodd Silentwatch nabízejí řadu užitečných funkcí pro sport i pro běžný den. Na ciferník si můžete nahrát vlastní obrázek. Vyznačují se voděodolnou konstrukcí z nejkvalitnější nerezové oceli a barevným displejem s výbornou čitelností i na přímém slunci.

Armodd Silentwatch, pánské chytré hodinky

VYTŘÍBENÁ ELEGANCE S MODERNÍMI FUNKCEMI

 Armodd Silentwatch jsou chytré hodinky a zároveň elegantní módní doplněk. Chytré hodinky zaznamenávají každodenní aktivitu a zvládnou i měření tepové frekvence. Po spojení s telefonem vás chytré hodinky upozorní na příchozí hovory, SMS a další notifikace.

POMŮŽOU ZVLÁDNOUT CELÝ DEN

Přímo na hodinkách uvidíte kdo vám volá a můžete si ihned přečíst příchozí zprávu, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy. V mobilní aplikaci si přesně podle svých potřeb nastavíte, na co vás mají hodinky upozorňovat. Aplikace zobrazuje denní statistiky vaší aktivity včetně ušlých kroků, kilometrů, spálených kalorií a měření spánku. V aplikaci si můžete nastavit i ranní probuzení pomocí vibrací

Armodd Silentwatch, pánské chytré hodinky

Klíčové výhody

  • Snímač tepové frekvence umožňuje měření tepu v pravidelných intervalech
  • Krokoměr, měření ušlé vzdálenosti, spálených kalorií, krevního tlaku a spánku
  • Přehled všech statistik přímo v mobilní aplikaci WearHealth (v češtině)
  • Sportovní režim: 10 různých aktivit
  • Displej s vysokým jasem je chráněn sférickým sklem
  • Výdrž baterie až 5 dní a až 15 dní v pohotovostním režimu
  • 2 zobrazení ciferníku a možnost nastavení vlastního obrázku na ciferník
  • Stupeň krytí proti vodě a prachu IP68
Armodd Silentwatch, pánské chytré hodinky

Rafinovaný styl, který vám padne

Chytré hodinky Armodd Silentwatch jsou dostupné ve 2 provedeních (černé, stříbrné). Jsou vyrobeny z kvalitní oceli a skla. Řemínek milánský tah tvořený hladkým pletivem dokonale padne na zápěstí. Chytré hodinky umožňují 2 zobrazení ciferníku (digitální i analogové). Po spojení s telefonem si můžete vytvořit váš vlastní ciferník použitím libovolného obrázku. Barevný displej hodinek se rozsvítí otočením zápěstí.

Armodd Silentwatch, pánské chytré hodinky

DOHLED NAD ZDRAVÝM ŽIVOTNÍM STYLEM

Kromě mnoha jiných funkcí vám chytré hodinky pomohou s vylepšením kondice a zdraví. Hodinky zaznamenávají ušlé kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Pokročilý senzor chytrých hodinek změří aktuální tepovou frekvenci pro maximálně efektivní trénink. Užitečné je i měření krevního tlaku. Pomocí mobilní aplikace máte dokonalý přehled o vašem životním stylu.

Armodd Silentwatch, pánské chytré hodinky

VODA ANI PRACH JE NEROZHÁZÍ

Přestože chytré hodinky Armodd Silentwatch vypadají jako nesmírně elegantní módní doplněk, přizpůsobí se i nepříznivým podmínkám. Certifikace IP68 zaručuje, že se hodinky nezaleknou prachu ani vody. Při běžném používání vydrží až 5 dní na jedno nabití. V pohotovostním režimu vydrží až 15 dní. Řemínek chytrých hodinek je vyměnitelný. Doplňková funkce Find me umožňuje nalézt ztracený mobilní telefon, pokud je v dosahu bluetooth spojení.