Armodd Candywatch stříbrná

Cena: 2 590 Kč Původní cena:

Dámské chytré hodinky Armodd Candywatch zaujmou svou elegancí a minimalistickým řemínkem s magnetickým zapínáním. Z 5 unikátních ciferníků si vyberete ten pravý. Armodd Candywatch nabízejí řadu užitečných funkcí pro sport i pro běžný den.

Módní design spojený s chytrými funkcemi

 Dámské chytré hodinky Candywatch z nové prémiové kolekce Armodd zaznamenávají každodenní aktivitu a zvládnou i měření srdečního tepu. Po spojení s telefonem upozorní na příchozí hovory, SMS a další notifikace.

Elegantní pomocník pro každý den

Přímo na hodinkách vidíte údaje volajícího a zprávu si můžete ihned přečíst, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy nebo kabelky. V mobilní aplikaci si přesně podle svých potřeb nastavíte, na co vás má náramek upozorňovat. Aplikace zobrazuje denní statistiky vaší aktivity včetně ušlých kroků, kilometrů, spálených kalorií a měření spánku. V aplikaci si můžete nastavit i příjemné probuzení pomocí vibrací.

Armodd Candywatch, dámské chytré hodinky

Klíčové výhody

  • Upozorní na příchozí hovory, SMS, zprávy z aplikací a události
  • Snímač tepové frekvence umožňuje měření tepu v pravidelných intervalech
  • Změří kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie i spánek
  • Přehled všech statistik přímo v mobilní aplikaci WearHealth (v češtině)
  • Sportovní režim: 9 různých aktivit
  • Displej s vysokým jasem je chráněn sférickým sklem
  • Výdrž baterie až 5 dní a až 15 dní v pohotovostním režimu
  • 5 unikátních zobrazení ciferníku
  • Stupeň krytí proti vodě a prachu IP68
Armodd Candywatch, dámské chytré hodinky

Rafinovaný styl, který vám padne

Dámské chytré hodinky Armodd Candywatch jsou dostupné ve 2 provedeních – stříbrná a zlatá. Jsou vyrobené z kvalitní oceli a skla. Magnetický řemínek dokonale padne na zápěstí. K chytrým hodinkám si můžete pořídit i stylový vyměnitelný kožený řemínek v černé a bílé barvě. Hodinky umožňují 5 zobrazení ciferníku. Displej hodinek se rozsvítí otočením zápěstí.

Armodd Candywatch, dámské chytré hodinky

Mějte svůj životní styl pod kontrolou

Chytré hodinky vám pomohou s vylepšením kondice a zdraví. Armodd Candywatch zaznamenávají ušlé kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Pokročilý senzor náramku změří aktuální tepovou frekvenci. Nastavit si můžete i měření tepové frekvence v pravidelných intervalech. Pomocí mobilní aplikace v češtině máte dokonalý a podrobný přehled o vašem životním stylu. Sportovní režim hodinek vám navíc umožňuje změřit jednotlivé sportovní aktivity a tréninky.

Armodd Candywatch, dámské chytré hodinky

Odolné tělo

Přestože jsou Armodd Candywatch elegantním módním doplňkem, přizpůsobí se i nepříznivým podmínkám. Certifikace IP68 zaručuje, že se náramek nezalekneprachu ani vody. Při běžném používání vydrží až 5 dnína jedno nabití. V pohotovostním režimu vydrží až 15 dní. Doplňková funkce „Find me“ umožňuje nalézt ztracený mobilní telefon, pokud je v dosahu bluetooth spojení.